Yenimahalle

  YENİMAHALLE ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz eşya ürünleri uzun ömürlü olmaları açısından belirli zamanlarda bakım ihtiyacı gerektiren ürünlerdir. Uzun ömürlü olmalar açısından özellikle klima ve kombi gibi ürünlerin düzenli aralıklarla bakıma ihtiyaçları vardır. Kış aylarında özelikle kombilerin performansını artırmak için mutlaka bakımlarının rutin bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Genellikle baca tıkanması ve kombinin basıncının düşmesinden ya da kaloriferin suyunun olmamasından yanmaması ile kombiler çalışmayabilir. Eğer kendiniz basınç ayarlarını yapamıyorsanız ya da yaptığınız halde yine kombi çalışmıyorsa başka bir nedenden dolayı da çalışmayabilir. Sorunu çözümlemek için mutlaka yetkili bir servisin bakımı ve kontrolleri gerekmektedir. Kombi beyaz eşya klima gibi ürünlerin tüm bakım ve onarımlarını karşılayan Yenimahalle Ariston servisi ile ürünleriniz garantili hizmet kapsamında olmaktadır.

Kısa sürede sorununuza müdahale eden firmamız bünyesinde uzman usta servis tarafından parça değişimi ve bakımı konusunda hizmet verilmektedir. Daha uzun ömürlü ürünler için düzenli olarak ürünlerinizin bakımını yaptırarak olası arızaların büyük problemlere neden olmasını önleyebilirsiniz. Teknik bakım ve kaliteli hizmet için yetkili servis hizmeti alarak ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde bakımını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir