Ulus

ULUS ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Ürünler satın alındıktan sonra servisin vermiş olduğu hizmetler ve olanaklarda çok önemlidir. Mutlaka garanti süresi ve koşulları hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Servislerin müşteriler açısından ne kadar gerekli ve önemli olduğunun bilincinde olan Ulus Ariston servisi müşterilerine uygun ücret karşılığında kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en temel ilke edinen servisimizde alanında uzman başarılı bir teknik ekip yer almaktadır. Çağrı merkezi numaramızdan günün her saatinde servis ihtiyacınız için bize ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yüksek kalitede en hızlı ve en ekonomik hizmet için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeler ışığında asla kaliteden ödün vermiyoruz. Bir yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi sunarak müşterilerimizin cihazlarını daha verimli kullanmalarına olanak sağlıyoruz. Özel servis araçlarımız sayesinde en kısa sürede adresinize ulaşarak başarılı servis hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Ariston teknik servis hizmeti konusunda üstün başarılarımız ile her yerde dikkat çekiyoruz.

Ayrıca kombi ve beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarında da yardımcı oluyoruz. Hatta sistemimize aldığımız kayıtlarınız ile bakım zamanı gelen kombilerinizin hatırlatmasını da yapıyoruz. Aramak sizden ve gerek hizmeti kaliteli bir şekilde sunmak da bizden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir