Sincan

SİNCAN ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ ŞOFBEN KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Satış sonrası servis hizmeti sağlamakta olduğumuz kombileriniz için gerekli özen gösterilerek kısa sürede tamir işlemleri tamamlanmakta ve tamamen orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Sincan Ariston servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz bölgede her türlü arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda en hızlı şekilde servis ekibimiz yönlendirilmekte ve kısa süren bir keşif sonrası gereken işlem sizlerin de onayı ile gerçekleştirilmektedir.

Telefon ile irtibat kurabileceğimiz servis çalışanlarımız öncelikle kombiniz ile alakalı çok büyük bir problem olup olmadığını tespit edebilmek ve sizlerin güvenliği için gereken yönlendirmeyi yapmakta, ardından da ekibimiz sizlere yönlendirilmektedir.

Her türlü destek için arayabileceğiniz Sincan Ariston servisi sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek düzeyde her tür model cihazı tanımakta ve doğru yön verilmesini sağlamaktadır. Amacımız sizlere vereceğimiz servis hizmeti karşılığında sizlerin cihazınızı sağlıklı ve uzun yıllar kullanımınızı sağlayabilmektir. Yaşayabileceğiniz arızanın tekrar etmemesi için gereken özen gösterilmekte ve tamamen uzman bir kadro ile hizmet sağlanmaktadır. Herhangi bir şikâyet ve öneriniz olduğunda da sizlerin yönlendirmesi ile gerekeni yapan servisimiz her zaman sizleri önemseyerek, en iyi hizmeti vermek için özen göstermektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir