Sincan

SİNCAN ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ ŞOFBEN KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Satış sonrası servis hizmeti sağlamakta olduğumuz kombileriniz için gerekli özen gösterilerek kısa sürede tamir işlemleri tamamlanmakta ve tamamen orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Sincan Ariston servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz bölgede her türlü arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda en hızlı şekilde servis ekibimiz yönlendirilmekte ve kısa süren bir keşif sonrası gereken işlem sizlerin de onayı ile gerçekleştirilmektedir.

Telefon ile irtibat kurabileceğimiz servis çalışanlarımız öncelikle kombiniz ile alakalı çok büyük bir problem olup olmadığını tespit edebilmek ve sizlerin güvenliği için gereken yönlendirmeyi yapmakta, ardından da ekibimiz sizlere yönlendirilmektedir.

Her türlü destek için arayabileceğiniz Sincan Ariston servisi sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek düzeyde her tür model cihazı tanımakta ve doğru yön verilmesini sağlamaktadır. Amacımız sizlere vereceğimiz servis hizmeti karşılığında sizlerin cihazınızı sağlıklı ve uzun yıllar kullanımınızı sağlayabilmektir. Yaşayabileceğiniz arızanın tekrar etmemesi için gereken özen gösterilmekte ve tamamen uzman bir kadro ile hizmet sağlanmaktadır. Herhangi bir şikâyet ve öneriniz olduğunda da sizlerin yönlendirmesi ile gerekeni yapan servisimiz her zaman sizleri önemseyerek, en iyi hizmeti vermek için özen göstermektedir.

 

2 Responses to Sincan

  1. Soner Karcı dedi ki:

    Merhaba ben 11 mart 2017 tarihinde Altındağ da bulunan yetkili bayinizden bir derin dondurucu aldım:Fakat derin dondurucuyu getiren personel veya daha öncesinde dondurucunun kenarlarında içine göçükler olduğunu fark edip eve bile almadan hasar tutanağı tutturuldu.Daha sonra bana 250 tl iskonta teklif edildi kabul etmedim etmiyorum da ben yeni ürünümü hatasız istiyorum.Bugün oldu hala dondurucu ortalıkta yok ne yapılacağı belli değil 447 47 97 numaralı telefonu arıyorum yetkili yok deniliyor ama artık yeter elime faturayı alıp tüketici mahkemesine gidecem artık sizden de bi çözüm gelmez ise…

    • admin dedi ki:

      Merhaba Soner Bey..Konunun bizimle alakası yok, biz yeni ürünlerle ve teslimatlarla ilgilenmiyoruz.Biz sadece tamirat işlemi yapmaktayız.Konuyu yukarıda belirttiğiniz telefon numrasını arayarak çözebilirsiniz, eğer çözülmezse tabi ki tüketici mahkemesine gidebilirsiniz , bu sizin en doğal hakkınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir