Mamak

 MAMAK ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ ŞOFBEN BEYAZ EŞYA VE KLİMA SERVİSİ

Ariston marka beyaz eşya da servis bakım ve onarım tüm ürünlerinizin arızalarının giderilmesi tamiri ve parça değişimi yapılmaktadır. Güvenli hizmeti ile Mamak Ariston servisi teknik problemlerin giderilmesinde kombi bakım, buzdolabı, çamaşır makinesi, arızalarında kısa sürede arızanın giderilmesi için hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Mamak Ariston servisine sorununuzu belirterek bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerinizin bakımında takip listesi oluşturulup bir sonra oluşan bir arızada problemin ve ürünle ilgili bilgiye sahip olunduğu için kesin ve hızlı çözüm üretilmektedir. Müşterilerini garantili hizmet sağlayan servis haftanın günü çalışmakta ve hizmet vermektedir. Arızalarınızda bakım ve onarım ile beyaz eşyalarınızın daha iyi bir performans sağlamasında etkili olan bakım ve rutin kontrolleri sağlanarak daha kaliteli çalışması sağlanmaktadır. Evinizde birçok yükü ortadan kaldıran ev ihtiyaçlarının bakımlarını yaptırmanız olası bir büyük problemi de önceden önlemenizi ürününüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Özellikle kombi ve klima gibi ürünlerde yıllık periyod olmak üzere bakım ve temizliğinin de yapılması gerekmektedir. Ürünlerinizin mutlaka bakım ve kontrollerini teknik servislerinizde yaptırarak onarımını yaptırmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir