Kızılay

KIZILAY ARİSTON SERVİSİ

KLİMA BEYAZ EŞYA KOMBİ SERVİSİ

Kızılay Ariston servisi ürünlerin yedek parça ve araç gereçlerle anında ve olduğu yerde onarılması konusunda en fazla tercih edilen bayidir. Arıza ve bakımı daha uzun sürecek eşyaları özel bir sistemle kalite ve güven çerçevesinde yerinden alınarak bakım ve onarımını yapmaktadır. Ankara bölgesinde en fazla tercih edilen bayidir.

Güvenli ve kaliteli hizmetleriyle sürekli olarak ilgi görmektedir. Yetkili bir bayi olarak ekip çalışması ile hizmet vermektedir. Ürünlerin bakım ve onarımı ile ilgilenmektedir. Beyaz eşya, klima, kombi ve fırınlardaki arıza ve onarımlara bakmaktadır. Bu ürün ve cihazların bakımı ve temizliği de yapılarak kaliteli hizmetler vermektedir. Kombi ısı ve petek bakımı da yapmaktadır. Deforme olan parçalar değiştirilerek kaliteli şekilde parça değişimi yaparak hizmet vermektedir. Bütün cihaz ve ürünleri yerlerinde kontrol ederek işlemler yapmaktadır.

Yerlerinde müdahale edilemeyecek hasarlara ise teknik bayilerde müdahale edilmektedir. Tam yetkili bir ekiple çalışılmakta en iyi ve en üstün hizmet verilmeye sağlanarak bakım onarım ve tadilat yapmaktadır. Bayi tercihi ile ön planda olmakta sürekli tercih edilerek aranan bayi olmaktadır.

​​​​​

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir