Gölbaşı

GÖLBAŞI ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA ŞOFBEN VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Ankara Ariston servisleri arasında en ön sıralarda yer alan Gölbaşı Ariston servisi olarak uzman ve yetkili elemanlarımızca ürünlerinizin bakım ve onarımını 1 yıl garantili olacak şekilde yapıyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. 427 08 38 nolu numaradan çağrı merkezimize ulaşarak randevu talebinde bulunmanız durumunda en kısa sürede adresinize gelerek arızalı ürünün kolayca tamiratını yapıyoruz.

Klima, kombi ve her türlü beyaz eşyalarınızın montaj, bakım ve onarımında bizden destek alabilirsiniz. Özellikle kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde kombi bakımınız çok önemlidir. İhmal etmeden randevu talebinde bulunmanız sizin ve ailenizin sağlığı açısından çok önemlidir. İstediğiniz her zaman hızlı ve profesyonel olan servis elemanlarımızı çağırıp, destek alabilirsiniz. Günlük olarak müşteri kitlemizin en iyi şekilde hizmet almasını hedefliyoruz. Bu nedenle sürekli olarak büyüyen ve gelişen bir ekibe sahibiz.

Tecrübeli ve uzman kadromuzun tek gayesi müşterilerimize güven verebilmektir. Arıza tespiti yapıldıktan sonra müşterilerimizin onayı doğrultusunda onarım işlemlerini yapıyoruz. En uygun servis ve hizmet ücretleri ile müşterilerimizin bütçelerini de koruyoruz. Zamanınızı ve bütçenizi düşünen bir servis ihtiyacınız olduğunda hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir