Etlik

ETLİK ARİSTON SERVİSİ

BEYAZ EŞYA KOMBİ KLİMA VE ŞOFBEN SERVİSİ

Beyaz eşyada birbirinden çeşit ürünlerle evlerde ve işyerlerinde büyük kolaylık sağlayan Ariston ürünleri, montajdan, bakıma, arızadan onarıma, üstün ve kaliteli servis ağıyla da adından söz ettirmektedir.

Her alınan Ariston beyaz eşya Etlik Ariston servisi tarafından yerine özenle ve uygunluğu kontrol edilerek montajı yapılmaktadır. Müşterinin uygun bulduğu alana zaman müdahale eden firma çalışanlarımız, teknik bilgi ve çalışma performansındaki üstünlüğü göz önünde bulundurarak hareket etmektedir.

Konusunda deneyimli ve bilgili personelimiz, kullanım bilgilerini ve gerekli açıklamaları yaparak garanti kapsamındaki Ariston ürünlerinde, kullanım hatası dışındaki bakım ve teknik sorunların ücretsiz giderilebileceği bilgisini de vererek kullanıma hazır hale getirmektedir. Garanti süresi dolan Ariston ürünlerindeki arıza veya teknik sorunlar, müşteri bilgisine sunulan fiyatlarla yerinde ya da fabrika sahasında giderilebilir hale getirilmektedir. Müşterinin onayı olmadan herhangi bir işlem yapılmadığından, firmamız orjinal ürün takıldığına dair faturalandırma yapmaktadır.

Etlik bölgesindeki her adrese ulaşabilir kapasite ile hizmet sağlayan firmamız, telefonla ulaşılabilir bilgilerde vermektedir. Zaman zaman marka ve modellerdeki değişikliğe adapte güçlüğü çeken müşterilerimize kullanımla ilgili küçük bilgiler telefonla da verilebilmektedir. Böylelikle firmaya olan güvenle birlikte Etlik Ariston servis olarak firmamıza da güveni oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir