Etimesgut

ETİMESGUT ARİSTON SERVİSİ

BEYAZ EŞYA KOMBİ ŞOFBEN VE KLİMA SERVİSİ

Etimesgut Ariston Servisi Ankara merkezinde ve çevre mevkilerinde hizmet vermektedir. Eğitim ve sertifika dahilinde hizmet vererek çalışmaktadır. Ankara ilçelerinin birçok bölgesine hizmet vererek kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Hızlı ve aktif olarak çalışarak güvenli hizmetler vermektedir.

Garanti verirken kaliteli ekip ve ekipmanlarla çalışmakta beyaz eşyanın yanı sıra kombi arıza ve onarımlarına bakarak da hizmet vermektedir. Ankara’da bakım ve onarım alanlarında çalışarak garanti ve güven kapsamında çalışmakta müşterilerine en iyi hizmeti vermek için uğramaktadır. Bakım ve onarım yaparak yedek parça bulundurması ve arızalara çarçabuk ve etkili müdahale yapması ile üstün bir çalışma alanı sağlamaktadır. Bu marka üzerindeki bütün eşya ve aksesuarlara müdahale yapmakta ve hizmet vermektedir.

Bütün beyaz eşyalarla ilgilenerek bakımı onarımı ve tadilatını yaparken özenli çalışmakta ve hizmet vermektedir. Ürün ve çalışma garantisi vererek oluşabilecek sorunlarla da ilgilenerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Klima ve kombi gibi ürünlerle de ilgilenerek bütün arıza ve yedek parçaları kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde sunmakta özenle temin ederek hizmetler vermektedir.

​​​​​

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir