Eryaman

 ERYAMAN ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Satışın önemli olduğu kadar satış sonrasında servis hizmetinin de öneminin bilincinde olan Eryaman Ariston servisi olarak kaliteden ödün vermeden uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz. Yıların vermiş olduğu deneyim sayesinde her türlü arıza, onarım, montaj ve bakımın üstesinden geliyoruz.

Online olarak ya da telefon ile randevu talebinde bulunmanız mümkündür. Randevu kaydınız oluşturulduktan sonra aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde her müşterimiz ile özel olarak ilgilenebiliyoruz. Çalışan arkadaşlarımızın gerekli sertifika ve eğitim bilgilerine sahip olması sebebi ile problemlerin çözülmesi çok daha aktif bir şekilde olmaktadır. Nöbetçi servis anlayışına da hakim olarak 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Bir yıl garantili olarak değiştirilen yedek parçalar sayesinde cihazlarınızı daha verimli olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima gibi eşyalarınızda meydana gelen her türlü sorunda en kısa sürede yanınızdayız. Hızlı ve hesaplı servis hizmeti almak istediğinizde mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Beyaz eşya sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumak ve daha da arttırmak adına hassas ve dikkatli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir