Emek

EMEK ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Emek Ariston Servisi beyaz eşya bakımı ve onarımı ile ilgilenmektedir. Deneyimli ve uzman ekiplerle çalışarak hizmetler vermektedir. Güvenli test ve onarımlarla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Arıza bildirimi yaparak gereken onarımları danışarak yapmakta ve hizmetleri en üstün seviyede hizmet vermektedir.

Sabah 09:00’dan başlayarak akşam 19:00’a kadar büyük bir istikrarla çalışmaktadır. Kaliteli ürünler ve yedek parçalar ile üstün bir hizmet sağlamaktadır. Müşteri odaklı olarak çalışarak müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak çalışmaktadır. Onarım ve bakım işleri son derece titizlikle yapılmakta ve ürünler özenle evlerinize teslim edilmektedir. Bütün arıza ve onarım işleriyle ilgilenirken sorunları hemen bularak zaman kaybı yaşatmadan çözümler sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanarak güven sağlamaktadır.

Arıza onarım temizlik konularında son derece uzman bir ekip ve ekipmanla çalışmaktadır. İletişim hattı ile kolay irtibat sağlamaktadır. 0312 361 0 900 irtibat telefonu ile arıza onarım ve bakım gibi hizmetlerden yararlanmak için iletişim sağlayabilir destekler alabilirsiniz. Ankara Mamak bölgesinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır bu bölgede hizmet vererek kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir