Elvankent

ELVANKENT ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Elvankent Ariston servisi olarak Elvankent başta olmak üzere Ankara’ nın birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Düzenli çalışma programımız sayesinde aldığımız işleri firmamıza verilen garanti süresi kapsamında gerekli bakımlarını yapıp müşterilerimize teslim etmekteyiz. Firma olarak tüm ariston marka ürünlere servis olanağı sunmaktayız.

Örneğin bir ariston ürünleri satış mağazasından aldığınız çamaşır makinesini, aldığınız satış mağazası servis merkezimizi aramakta ve servis ekibimiz firmadan çamaşır makinesini alarak evinize kadar getirip sizin gösterdiğiniz alana kurulumunu yapmaktadır. Elvankent ariston servisi olarak garanti süreleri içerisinde kurulumunu yaptığımız tüm ürünleri ücretsiz olarak yapmaktayız. Aldığınız ariston marka ürünleri daha uzun yıllar ücretsiz olarak bakımlarını yaptırmak istiyorsanız ek garanti sürelerini uzatabilir ve servis merkezimizin olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Firma olarak bu alanda elektrik elektronik alanında eğitim almış ve deneyim kazanmış personeller ile çalışma yapmaktayız. Firmamız sadece pazar günleri kapalı olup diğer günler 07:30 ile 20:30 saatleri arasında çalışma yapmaktadır. Elvankent ariston servisi olarak garanti kapsamı dışında kalan ariston marka ürünlerin tamir ve bakımlarında oldukça düşük işçilik ve ürün bedeli almaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir