Dikmen

DİKMEN ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Kombiniz için bakım ve ayrıca onarım konusunda destek alabileceğiniz servis hizmeti sayesinde hem kombileriniz daha uzun yıllar aynı verimlilikte çalışacak hem de güvenliğiniz sağlanacaktır. Dikmen Ariston servisi ile irtibata geçtikten sonra kombiniz ile ilgili arızası hakkında bilgi alınacak ve kısa sürede yerinde bakım ve onarım içi teknik ekibimiz sizlere yönlendirilecektir.

Periyodik bakım yapılmayan kombilerde özellikle kış aylarında kullanmaya başladığınızda bazı sorunlar yaşayabilir ve kombinizin kullanım verimini düşürebilirsiniz. Bu durumdan dolayı düzenli bakım hizmeti almanız sizlerin daha verimli kullanımınız için yeterli olacaktır.

Ayrıca parça değişimi gerektiren arıza durumlarında servis ekibimiz sadece orijinal parça değişimi yaparak hizmet vermektedir. Ekibimizde çalışan tüm personelimiz konusunda belli bir deneyime sahip ve gereken tüm teknik donanımı ile hizmet vermektedir.

Cihazınıza yapılacak olan tamirat işlemlerinde daha hızlı çözümler üretebilmek adına hizmet veren ekibimize gerekli cihaz tanıtımları ve eğitimleri verilmekte olup, kısa sürede sorunun giderilmesi için sizlere yardımcı olmaktadır.

Amacımız sizlere kaliteli bir servis anlayışı sunabilmek için gereken özeni göstererek en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir