Demetevler

DEMETEVLER ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Dünyada sayılı markalar arasında yer alan ariston marka elektronik eşyalarınızın ömrünü uzatmak biraz da sizin elinizdedir. Ufak arıza durumlarının önemsenerek doru teknik servislere bildirilmesi sayesinde makineleriniz daha uzun yıllar sizlerle kalacaktır. Fazla önemsenmeyen ufak arıza durumlarında yetkili servislerle çalışılmamalı yedek parçaların orijinalleriyle değiştirilmemesi doğru bakım yapılmaması makine ömrünüzü kısaltır.

Bu nedenle yetkili bayimiz Demetevler ariston servisi personellerimizle güvenle çalışmalısınız. Kaliteli orijinal yedek parça desteğinin yanı sıra profesyonel teknik kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçer geçmez sorunun çözümünü gerçekleştirebilecek profesyonel teknik kadromuzu hizmetinize sunmaktayız. Yetkili serviste en önemli hizmet hızdır, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmetlerimizde hız bizim için en önemli değerler arasındadır.

Yeterli donanımlarla eğitimleri almış personellerimiz elektronik eşyanızın yerinde tamiri için gerekli olan tüm gayreti sarf etmektedir. Doğru materyal kullanımı konusunda güvenebileceğiniz firmamız kaliteli ve orijinal yedek parçalarla hizmet vermektedir. Zamanınız bizim için değerlidir en kısa sürede makinelerinizin tamiri sağlanarak kullanımınıza sunulması İçin gerekli tüm önlemleri almaktayız. Teknolojiye tüm imkânlarıyla alıştığımız son zamanlarda elektronik eşyalarınızın bir an önce kullanımınıza sunulması için çalışmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir