Çukurambar

ÇUKURAMBAR ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KLİMA SERVİSİ

Çukurambar Ariston servisi Ankara’da hizmet vermektedir. Yetkili ve uzman bir sistem ve ekiple çalışmaktadır. Beyaz eşya üzerine hizmet vermekte ve her türlü arıza bakım ve onarım işleri ile ilgilenmektedir. Garanti ve kalite teminatı ile geri iade ve teslimat yapmaktadır. Bir servis olarak çalışırken her türlü beyaz eşya sorunu ile ilgilenmekte ve hizmet vermektedir. Arıza ve tesis sorunlarını en kısa sürede bularak çözümlemektedir.

Kaliteli bir servis olarak birçok bölgede çalışarak hizmet vermektedir. Teknik birimlerle çalışmaktadır. Servis olarak aktif ve etkili çalışarak teknik problemleri çözmektedir. Bakım servisi olarak da çalışarak bakım ve onarım servisi olarak da hizmet vermektedir. Filtre temizliği bakımı yaparak da hizmet vererek sistemsel arızalara müdahale etmektedir. Beyaz eşyaları kaliteli teknik cihazlarla tarayarak sorun çözümü kaynaklı çalışmaktadır.

Aynı zamanda kombi ve klima gibi tesisatlara da bakarak onarım hizmeti vermektedir. Servis olarak garantili çalışmakta ve ürün güvencesi sunmaktadır. Garanti teminatı vererek bakım onarım ve arızalara bakmakta çözüm odaklı çalışmaktadır. Buzdolabı fırın ve diğer beyaz eşyaları ürün kalitesi çerçevesinde güvenilir ekiplerle bakım ve tadilat yaparak üstün hizmetler vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir