Çayyolu

ÇAYYOLU ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Ariston markası gerek ülkemizde ve gerekse dünya genelinde kombi ile özdeşleşmiş başarılı bir marka olarak bilinmektedir. Ariston’un bu başarısının ve dünya çapında tanınmasının ardında kaliteli ürünleri ve kaliteli teknik servis hizmeti politikası yatmaktadır.

Firmamız Çayyolu ariston servisi; Ariston markasının kalitesini tüketicilerle buluşturan başarılı bir teknik servis olarak faaliyet göstermektedir. Özellikle kış soğuklarının etkisini iyice hissettiğimiz şu günlerde yaşanan kombi arızalarının kısa sürede çözümlenmesinde efektif hizmet sunan firmamız sorunsuz bir kış geçirmeniz için çalışmaktadır.

Servisimizin sunduğu hizmetler sadece kombi bakım ve onarımları ile sınırlı değildir. Ariston markalı her cihazın bakım ve onarımlarını deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. İster garanti kapsamı içerisinde olsun veya isterse garantisi bitmiş olsun her nevi Ariston cihazın tamirini herhangi bir ayırıma tabi tutmadan gerçekleştiren servisimizde bakım ve onarım hizmetleri de uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir.

Teknik servis firmamız yedek parça garantili olarak onarım işlemleri gerçekleştirmektedir. Herhangi bir nedenden ötürü tamiri yapılan parça garanti süresi içerisinde bozulursa firmamız ücretsiz değişim hizmeti sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir