Çankaya

ÇANKAYA ARİSTON SERVİSİ

BEYAZ EŞYA KOMBİ KLİMA SERVİSİ

Beyaz eşya ve klima konusunda servis hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizi en kaliteli ve en güvenilir servis ile buluşturuyoruz. Ankara’da en ayrıcalıklı Çankaya Ariston servisi olarak Ariston ürünlerinin onarım, bakım ve servis hizmetlerini özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalitemiz ile servis hizmetinde her zaman ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Evinizde ya da işyerinizde beyaz eşyalarınızda yaşamış olduğunuz sorunlar karşısında iletişim numaralarından randevu talebinde bulunmanız mümkündür. Üstelik haftanın 7 günü boyunca sınırsız ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimin ve uzman ekibimizin güler yüzü sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini yüksek seviyede tutmak için daima çalışıyoruz. Kazanacağımız parayı değil müşterilerimizin memnuniyetini tercih ediyoruz. Buzdolabı, fırın, klima, derin dondurucu, çamaşır makinası, beyaz eşya, bulaşık makinası ve kombi ürünlerinizde her türlü bakım ve onarım hizmetlerini garantili olarak sağlıyoruz.

Garantili yedek parça sayesinde müşterilerimizin uzun ömürlü cihaz kullanımlarına destek oluyoruz. Tüm ürünlerinizin tamiri, montajı ve onarımı için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli personelimiz sürekli kendini yenileyerek gelişmelere ayak uydurmak için eğitime tabi tutulmaktadır. Yedek parçalarda sunulan bir yıl garanti imkânı ve uygun servis hizmet bedelleri sayesinde yüzünüz gülecek ve rahat bir nefes alacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir