Batıkent

BATIKENT ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz eşyalar kullanıldığı sürelere ve kullanım sıklığına göre periyodik dönemler halinde bakıma tabi tutulmalıdır. Bakımları düzenli olarak yapılmayan beyaz eşyalar bir süre sonra arıza verebilir. Batıkent Ariston tel servisi bakım ve onarımda beyaz eşya kullanıcılarına garantili ve kaliteli bir işçilik sunmaktadır.

Kış aylarında olduğumuz için en fazla bakıma ihtiyaç duyan cihazlar tabi ki kombiler ve iklimlendirme cihazlarıdır. Bu cihazların bakımlarının yapılması durumunda verim oranı artacak ve arıza yapma riski azalacaktır. Ariston servisi olarak kombi bakımlarında filtre temizliği, tıkanıklık kontrolü, arıza taraması ve kullanıcılar tarafından şikâyet edilen arızalar ile ilgili bakımları yapılmaktadır. Klima bakımlarında ise personelimiz tarafından filtre, polen filtresi ve toz temizliği yapılarak fanın sıkışma sorunu gibi durumlar ile ilgili bakım yapılmakta ve benzeri sorunlar için bakımı yapılmaktadır.

Firmamızda çalışan personellerimiz alanında uzman ve bu konuda gerekli tüm eğitimleri almış uzmanlardır. İşine hakim olan personelimiz sertifikalı olarak işini yapmaktadır. Firmamız tüm beyaz eşyalarınızda, kombi ve klimalarınızda gereken bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir