Balgat

BALGAT ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Balgat Ariston servisi  Ankara ili ilçesi ve köylerinde 7/24 sat boyunca ilkeleri doğrultusunda müşteri memnuniyetine odaklı Ariston markalı beyaz eşya kombi ve klimaların bakım onarım hizmetlerini vermektedir.

Ayrıca parça değişimleri sırasında orijinal parçalar kullanarak değişen parçalara da 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Ariston servisleri arasında iyi bir konuma gelen firmamız mesai saatleri dışında telesekreter hizmeti vererek müşterilerimizin şikâyetlerini kayıt altına alır. Kayıt altına alınan şikâyetler servis elemanlarımızca dinlenerek müşterinin fişi hazırlanır, gün içerisinde de arızalı Ariston marka cihazlar tamir edilerek müşteriye teslim edilir.

Kombi bakım sürecinde ise genel olarak cihazın donanım kaynaklı testleri yapılarak onarıma başlanır. Uzman ekiplerimiz tarafından kombilerin performans testi, donanım kaynaklı arıza taraması, tıkanıklık kontrolleri, yakıcı saç bağlantı kontrolleri gibi kontroller yapıldıktan sonra müşterini şikâyetleri doğrultusunda yapım aşamasına geçilir.

Teknik servisimizde çalışmakta olan tüm ekiplerimiz mesleğinde iyi eğitim almış sertifikalı bireylerde oluşmaktadır. Böylelikle teknik müdahaleleri rahatlıkla yerine getiriyorlar. Tamiri cihazların yapım aşamasına geçmeden önce kullanıcının onayı alınır ve cihaz tamir edildikten donra sorun hakkında kullanıcıya gerekli bilgiler verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir