Bahçelievler

BAHÇELİEVLER ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ KLİMA VE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Size bir telefon kadar yakın olan Bahçelievler Ariston servisi her türlü beyaz eşyalarınızın montaj, bakım ve onarımını yapmaktadır. Kombi ve klimalarınızın yaz kış bakımlarınızda da sizlerin sağlığını güvence altına alıyoruz. Kombi ve klimaların uzun süreli kullanımlar sonucunda mutlaka bakıma ihtiyaç duyulduğu gerçeğinden yola çıkarak uygun fiyatlarla klima ve kombi bakımınızı periyodik aralıklarla yapıyoruz. Ariston servisleri arasında başarımız sayesinde ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz. Sürekli kendini geliştiren uzman ve yetkili kadromuz sayesinde ihtiyacınız olan her zaman yanınızdayız.

Teknik destek ekibimizde yer alan tüm ekibimiz alanında sertifikaya sahiptir. Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek adına her geçen gün yeni etkinlikler ve eğitimler konusunda araştırmalar yaparak, ustalarımızın faydalanmalarını sağlıyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman haftanın 7 günü boyunca servisimize ulaşabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Güler yüzlü ve tam donanımlı çağrı merkezimiz sayesinde işlemleriniz hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılacaktır. Müşteri kayıtları elektronik ortamda tutulduğu için bilgileriniz her zaman kayıt altındadır. Tüm tamiratlarınızda garantili yedek parça imkânı sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir