Altındağ

ALTINDAĞ ARİSTON SERVİSİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA VE KLİMA SERVİSİ

Çamaşır makinesi, buzdolabı ve diğer ev eşyalarının tamir işlemlerinde kaliteli hizmet sunan firmamız; Ankara ili çevresi için kaliteli ve güvenilir teknik servis çözümleri sağlamaktadır.

Başta dünyaca ünlü Ariston markası olmak üzere her marka ve modeldeki beyaz eşya ve diğer ev eşyalarının bakım ve onarımları Altındağ ariston servisi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Servisimizde garantili garantisiz tüm ürünler için hizmet sunulmaktadır. Ayrıca onarım için gerekli olan yedek parça değişiklikleri yine Ariston kalitesi ve güvencesi altında gerçekleştirilmektedir.

Teknik servisimiz sunduğu kaliteli hizmet prensibine uygun olarak müşterilerine dürüst ve güvenilir hizmet sunmayı ile edinmiştir. Bu nedenle piyasada teknik servis firmalarına karşı azalan güvenin yeniden tesis edilmesine önemli ölçüde katkıda bulunmuştur.

Teknik servis firmamız sadece beyaz eşya ve ev eşyası alanlarında değil aynı zamanda kombi ve diğer ısınma gereçlerinin bakım ve onarımlarında da kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda başta Ariston marka kombileriniz olmak üzere tüm ısınma cihazlarınızda tercih edebileceğiniz tek adres Altındağ ariston servisimizdir. Firmamıza her gün mesai saatleri içerisinde telefon yolu ile ulaşabileceğiniz gibi elektronik posta adresimize de e mail gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir